Történet

90'
Véget ért a mérkőzés Véget ért a mérkőzés
89'
Menougong nagyszerű labdával ugratta ki Gohért, aki bal oldalról lövése szánta el magát a kaputól 15 méterre, de  vendégek kapusa bravúrral szögletre hárított. A szöglet után pedig a diósgyőriek ezen a héten igazolt középályása, Mohamadou Abdouraman lőtt közelről a vecsésiek kapujába, 0-1 Menougong nagyszerű labdával ugratta ki Gohért, aki bal oldalról lövése szánta el magát a kaputól 15 méterre, de  vendégek kapusa bravúrral szögletre hárított. A szöglet után pedig a diósgyőriek ezen a héten igazolt középályása, Mohamadou Abdouraman lőtt közelről a vecsésiek kapujába, 0-1
72'
A diósgyőri tizenhatos bal sarkánál Dobos Attila utolsó emberként szabálytalanul állította meg a kapura törő vecsési játékost, amiért Kovács bíró egyből a piros lapot mutatta fel, így kiegyenlítődtek a létszámok a csapatoknál: mindkét együttes 10-10 emberrel folytatja a mérkőzést. A diósgyőri tizenhatos bal sarkánál Dobos Attila utolsó emberként szabálytalanul állította meg a kapura törő vecsési játékost, amiért Kovács bíró egyből a piros lapot mutatta fel, így kiegyenlítődtek a létszámok a csapatoknál: mindkét együttes 10-10 emberrel folytatja a mérkőzést.
61'
Csere: Horváth Gábor helyett Illés Richárd Csere: Horváth Gábor helyett Illés Richárd
58'
Sárga lapot kapott Horváth Gábor Sárga lapot kapott Horváth Gábor
46'
Csere: Halgas Tibor helyett Szabó Péter Csere: Halgas Tibor helyett Szabó Péter
25'
Halgast állították meg lapot érdemlően a felezővonalnál, Radnai György lábbal történő becsúszását pirossal jutalmazta Kovács játékvezető Halgast állították meg lapot érdemlően a felezővonalnál, Radnai György lábbal történő becsúszását pirossal jutalmazta Kovács játékvezető