Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés. A DVTK kettős győzelemmel jutott be a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé. Sorsolás ma este az M4 Sport televízióban. Véget ért a mérkőzés. A DVTK kettős győzelemmel jutott be a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé. Sorsolás ma este az M4 Sport televízióban.
84'
Mezőnyjáték folyik, a csendet Makrai lövése törte meg, de a Vác kapusa a helyén volt.
80'
Csere: Varga Szabolcs helyett Major Máté Csere: Varga Szabolcs helyett Major Máté
71'
Sárga lapot kapott Tamás Márk Sárga lapot kapott Tamás Márk
63'
Váci szabadrúgás a szögletzászló környékéről, Rados nagyot mentett, majd Hegedűs bombája elszállt a kapu mellett.
62'
Csere: Kákonyi Dániel helyett Lassú Zsombor Csere: Kákonyi Dániel helyett Lassú Zsombor
58'
Csere: Diego Vela helyett Eperjesi Gábor Csere: Diego Vela helyett Eperjesi Gábor