Történet

22:34
De nem eléggé, a "Hé, fiúk!" még a zenénél is hangosabban szólt
22:28
A stadionban csak az "Amíg élek én" szól, valamint a hazai nézők füttye, illetve a helyzetet mentve gyorsan feltekerték a hagszórókból szóló zene hangerejét
22:27
A vendégszurkolók a vereség ellenére megtapsolják a diósgyőri játékosokat
90' +2
Lefújták a mérkőzést, az FTC 6-2-re győzött, a DVTK góljait a Diego Vela és Tamás Márk lőtte Lefújták a mérkőzést, az FTC 6-2-re győzött, a DVTK góljait a Diego Vela és Tamás Márk lőtte
90'
6-2 Gólszerző: Tamás Márk Bognár szabadrúgása eljutott a hosszú oldalon érkező Tamáshoz, aki egyből a hosszú felsőbe lőtt 6-2 Gólszerző: Tamás Márk Bognár szabadrúgása eljutott a hosszú oldalon érkező Tamáshoz, aki egyből a hosszú felsőbe lőtt
90'
Sárga lapot kapott Stanislav Šesták Sárga lapot kapott Stanislav Šesták
87'
Nemes Milánt sérülés miatt hordágyon vitték be az öltözőbe, a DVTK 9 mezőnyjátékossal játsziik
86'
6-1 Gólszerző: Marco Djuricin Jobboldali beadás után Djuricin fejelt közelről a rövid oldalon a hálóba 6-1 Gólszerző: Marco Djuricin Jobboldali beadás után Djuricin fejelt közelről a rövid oldalon a hálóba