Január 27-én és 28-án a B.-A.-Z- Vármegyei Kézilabda Szövetség által megrendezett Borsod Kupán indultak legidősebb utánpótlás csapataink. A Rendészeti Szakközépiskolában két napon át három diósgyőri együttes 8 mérkőzésen lépett pályára az U18 és U20-asoknál.

A fiatalabb korcsoportban az I. osztályú Eger SZSE és a Nyíregyházi SN mellett a DVTK I. és II. csapata szállt harcba az érmekért. Az I-es diósgyőri együttes a nyitómérkőzésen hatalmas bravúrt bemutatva a félidőt követően fordítani tudott az egriek ellen, és végül 31-30 arányban győzelemmel kezdte a tornát. A második mérkőzésen házi csata következett, ahol a DVTK I. 30-18-as győzelmet aratott a második piros-fehér csapat ellen. A záró találkozón az Apatóczky Máté és Kohlrusz Levente vezette csapat ugyan a Nyíregyháza ellen hátrányban fordult, ám pazar kézilabdával a második félidő elején hamar eldöntötték a találkozót, amivel megszerezték a végső győzelmet is. A DVTK II. csapata Béres Csaba vezetésével az Egertől 7, a Nyíregyházától pedig 13 góllal kapott ki, amivel a negyedik helyen zártak. A tornán továbbá diósgyőri játékos végzett a góllövőlista élén Nagy Teofil személyében.

Az U20-asok mezőnyében a DVTK az Eger SZSE, az NYBKC és a Szalézi-Kolorcity Kazincbarcika ellen lépett pályára. Montovay Péter csapata az Eger ellen szoros találkozón 35-32 arányban kikapott a nyitómérkőzésen, míg Nyírbátor ellen is csak egy hajszálon múlt a győzelem 31-30 arányban. A diósgyőriek az utolsó körben a kazincbarcikaiakat 27-22-re győzték le magabiztos játékkal, amivel végül bronzérmet szereztek a szoros tornán és a gólkirályt ebben a korosztályban is hazai játékos adta Bata Bence révén.